РаковскиБългария

ФК „Секирово“ гостува на ФК “Ботев III” на стадион „Христо Ботев“

ФК „Секирово“ гостува на ФК „Ботев III” в събота, 31 август 2024 г. от 18:00 часа. Мачът се проведе на стадион „Христо Ботев“.

Отборът на ФК „Секирово“ завърши 1:1 срещу ФК „Ботев III“. Двубоят бе от петия кръг на югоизточната трета лига.

Светослав Тодоров откри за домакините в средата на първото полувреме. Имаше още голови положения пред вратата на гостите. Изтичаше 5-ата минута на даденото от съдията продължение в края на мача. Заради паднал на тревата съотборник, вратарят на пловдивчани ритна топката в тъч. След изпълнението му от гостите, последва атака, центриране и Пламен Айлов (ФК „Секирово“) изравни резултата.

Стадион „Христо Ботев“ Най-новият стадион в България, открит през 2023 г., в сърцето на най-стария град в Европа — Пловдив!